نام محصول: مستربچ آنتی باکتریال ABS
رنگ و شکل: گرانول مستربچ سفید(کرم) بی بو
غلضت: خالص
خواص: ضد باکتریایی
کاربرد: لوازم خانگی ، تجهیزات بهداشتی ، تهویه هوا ،اسباب بازی ، لوازم بهداشتی ، بسته بندی لوازم آرایشی، بسته بندی مواد غذایی و..
قیمت: تماس بگیرید

فروش مستربچ آنتی باکتریال:

 فروش مستربچ آنتی باکتریال برای پلیمر ABS با کیفیت از طریق سایت تاب نانو صورت میگیرد.

همانطور که در جدول بالا ذکر شده، خرید این مواد در این فروشگاه به صورت خالص و رنگی سفید-کرم بی بو، به شکلی گرانول که خاصیت آنتی باکتریال دارند در پلیمر های ABS و در کاربردهای ذکر شده، مورد استفاده قرار میگیرند.

کامپاند (مستربچ) آنتی باکتریال ABS:

 با توجه به استفاده روز افزون از پلیمر ها در صنایع گوناگون و در امور بسته بندی های پزشکی دارویی، مواد غذایی، لوازم خانگی، اسباب بازی و حوزه ها و کاربردهای متنوع دیگر، ما نیازمند تولید پلاستیک هایی هستیم که خاصیت آنتی باکتریال یا ضدعفونی کننده دارند تا از خطرات و بیماری های ویروسی در امان باشیم.
شرکت تابان اندیش برجیس با بهره گیری از فناوری نانو و با استفاده از نانو ذرات اکسید روی، توانسته مستربچ هایی تولید کند که در نتیجه ترکیب شدن با پلیمر ABS خاصیت آنتی باکتریال بودن را به این پلیمر بیافزاید و اجازه رشد و تکثیر قارچ و ویروس های گرم منفی و گرم مثبت را بر روی این سطوح ندهد.

کاربردهای مستربچ آنتی باکتریال:

  •  تجهیزات پزشکی و لوازم بهداشتی
  • بسته بندی مواد غذایی
  • لوازم خانگی
  • اسباب بازی
  • تهویه کننده هوا

خرید دیگر نانو مواد آنتی باکتریال و پلیمری:

برای خرید و سفارش محصولات مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی که در فرم پایین قرار داده شده اند اقدام کنید.

و خرید محصولاتی که در لیست محصولات موجود نمی باشند. به صفحه فرم درخواست مشاوره و محصول نانو مقیاس مراجعه فرمایید و بعد از پر کردن فرم، در اسرع وقت همکاران و مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

از طریق شبکه های اجتماعی

          


از طریق تماس تلفنی

تلفن همراه: 09010901482
تلفن ثابت: 05138435786

از طریق فرم

پلیمر

پلیمر ماده ای است متشکل از مولکول های بسیار بزرگی به نام ماکرومولکول ها که از زیر واحدهای تکرار شونده زیادی تشکیل شده است. با توجه به طیف گسترده ای از خواص، پلیمرهای مصنوعی و طبیعی هر دو نقش اساسی و همه جایی را در زندگی روزمره ایفا می کنند. پلیمرها، چه طبیعی و چه...

خرید نانو مواد رس (clay)

نام محصول: نانو پودر رس (clay) رنگ و شکل: پودر سفید-کرم بی بو غلظت: 95% خواص: ضد باکتریایی کاربرد: در صنعت پلیمر (لوله و اتصالات، پلاستیک، لاستیک و ...) در صنعت خودرو(مخازن سوخت،باک بنزین،سپرها، پانلهای داخل و خارج) صنعت ساختمان(انواع پروفیلها و قطعات اکستروژن و...

خرید مستربچ آنتی باکتریال پلی استر (polyster)

نام محصول: مستربچ آنتی باکتریال Polyester رنگ و شکل:  مستربچ سفید و بی بو غلضت: خالص خواص: ضد باکتریایی کاربرد: لوازم خانگی، تجهیزات بهداشتی، تهویه هوا، اسباب بازی، لوازم بهداشتی، بسته بندی لوازم آرایشی، بسته بندی مواد غذایی و.. قیمت: تماس بگیرید فروش مستربچ آنتی...

× در خدمتیم