نام محصول: نانو پودر رس (clay)
رنگ و شکل: پودر سفید-کرم بی بو
غلظت: 95%
خواص: ضد باکتریایی
کاربرد: در صنعت پلیمر (لوله و اتصالات، پلاستیک، لاستیک و …) در صنعت خودرو(مخازن سوخت،باک بنزین،سپرها، پانلهای داخل و خارج) صنعت ساختمان(انواع پروفیلها و قطعات اکستروژن و پانلها) در صنایع الکترونیک(انواع مدار چاپی و قطعات الکترونیکی) در صنایع بسته بندی(مخازن نگهداری مواد، بطری ها و فیلم ها) در صنایع تولید محصولات آرایشی و بهداشتی(تولید محصولات ضداشعه ماورا بنفش) صنعت محیط زیست(تصفیه پسابهای صنعتی)
قیمت: تماس بگیرید

فروش نانو مواد رس (clay):

 فروش نانو مواد رس با کیفیت، از طریق سایت تاب نانو صورت میگیرد.

همانطور که در جدول بالا ذکر شده، خرید این مواد در این فروشگاه  به صورت خالص، و رنگی سفید-کرم بی بو، به شکلی پودر که خاصیت حرارتی ، استحکام و… دارند، در صنایع گوناگون و  کاربردهای ذکر شده، مورد استفاده قرار میگیرند.

نانو مواد رس clay:

نانو رس ها (مواد معدنی خاک رس) را می توان از منابع طبیعی استخراج و استفاده کرد. ساختار لایه ای نانوخاک رس این ماده را قادر می سازد که با توجه به ظرفیت جذب آب توسط نانورس، این ماده تورم پیدا کند یا فشرده شود.
نانورس ها قابل اشتعال نبوده و صنعت پلاستیک از این ویژگی برای بهبود ایمنی محصولات خود در برابر آتش استفاده می کند. ادغام نانو ذرات رس با پلاستیک میزان اشتعال پذیری آنرا به شدت کاهش می دهد. اگر این پلاستیک روی آتش قرار داده شود یک لایه محافظ از نانو خاک رس مانع از پخش شعله می شود.
از دیگر کاربرد های نانو خاک رس در صنایع غذایی است جایی که در آن نانو ذرات رس را به محصولاتی که با مواد غذایی در تماس هستند اضافه می کنند. این نانو ذرات تبادل اکسیژن را کاهش داده و طول عمر مواد غذایی را افزایش می دهد.
برای تولید نانورس آزمایشگاهی نیاز به عملیات اصلاح نهایی است تا آنها را برای شرایط مختلف جذب و تورم آماده کند.
از کاربردهای دیگر این نانو مواد باید به بالا بردن خواص مکانیکی پلیمرها اشاره نمود.

خواص نانو مواد رس:

  • مقاوم در برابر حرارت و شعله
  • ممانعت از عبور گازها
  • استحکام مکانیکی 

کاربرد نانو مواد رس:

  • در پلیمر و نانو کامپوزیت ها
  • تصفیه آب و پساب های نفتی
  • رنگ و رزین
  • صنایع دارویی و پزشکی

خرید دیگر نانو مواد:

برای خرید و سفارش محصولات مورد نظرتان، از طریق راه های ارتباطی که در فرم پایین قرار داده شده اند اقدام کنید.

و خرید محصولاتی که در لیست محصولات موجود نمی باشند. به صفحه فرم درخواست مشاوره و محصول نانو مقیاس مراجعه فرمایید و بعد از پر کردن فرم، در اسرع وقت همکاران و مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

از طریق شبکه های اجتماعی

          


از طریق تماس تلفنی

تلفن همراه: 09010901482
تلفن ثابت: 05138435786

از طریق فرم

پلیمر

پلیمر ماده ای است متشکل از مولکول های بسیار بزرگی به نام ماکرومولکول ها که از زیر واحدهای تکرار شونده زیادی تشکیل شده است. با توجه به طیف گسترده ای از خواص، پلیمرهای مصنوعی و طبیعی هر دو نقش اساسی و همه جایی را در زندگی روزمره ایفا می کنند. پلیمرها، چه طبیعی و چه...

خرید مستربچ آنتی باکتریال پلی استر (polyster)

نام محصول: مستربچ آنتی باکتریال Polyester رنگ و شکل:  مستربچ سفید و بی بو غلضت: خالص خواص: ضد باکتریایی کاربرد: لوازم خانگی، تجهیزات بهداشتی، تهویه هوا، اسباب بازی، لوازم بهداشتی، بسته بندی لوازم آرایشی، بسته بندی مواد غذایی و.. قیمت: تماس بگیرید فروش مستربچ آنتی...

× در خدمتیم